O nas

Czy warto z nami współpracować?

Pewnie, że warto!
Pasja, chęć kompleksowej obsługi klienta i tworzenia kreatywnych pomysłów, nie tylko w Internecie ale również i poza nim oraz możliwości jakie daje połączenie outdooru z Internetem spowodowało powstanie marki MOAGO™, która specjalizuje się właśnie w interaktywnych rozwiązaniach internetowych oraz w reklamie outdoorowej i wysokiej jakości druku.MOAGO™ to agencja interaktywna i marketingowa. Wieloletnie doświadczenia członków naszego zespołu pozwoliły nam zdobyć zaufanie znanych firm w wielu branżach. Bo to nasi klienci świadczą o tym kim tak naprawdę jesteśmy! Na naszym pokładzie znajdują się osoby, które współpracowały z lokalnymi agencjami reklamowymi i interaktywnymi jak i z międzynarodowymi gigantami takimi jak IBM czy Google.

Specjalizujemy się głównie w projektowaniu i kodowaniu stron i sklepów www oraz SEO/SEM (pozycjonowanie, Google Ads/Adwords).

W kwestii reklamy zewnętrznej zajmujemy się przede zleceniami nietypowymi, takimi jak:

  • Ambient marketing / guerilla marketing / marketing partyzancki
  • Identyfikacja wizualna
  • Druk materiałów reklamowych premium: katalogi, banery itp.
  • Projekty logo
  • Corporate Identity
  • Litery i grafika 3D
  • Litery LED
  • Kasetony
Żadne rozwiązanie interaktywne i ambientowe nie jest nam straszne!

 


 

Jak już dotarłeś do tego miejsca, oznacza, że coś Cię u nas zainteresowało. Zatem, weź łyka kawy i poznaj się z nami

Dlaczego Moa, MOAGO i o co chodzi w logo?

Moa – prawdopodobnie największy ptak w dziejach. Występował na terenie Nowej Zelandii. W latach 90. XIX w. Nowa Zelandia była nazywana „krainą moa”. Moa był symbolem narodowym Nowej Zelandii. Niestety, jego symboliczny status nie trwał długo i wkrótce został zastąpiony przez młodszego krewnego – Kiwi. Moa charakteryzował się tym, że był ptakiem nielotem (podobnie jak obecny symbol Nowej Zelandii – czyli Kiwi). Był bardzo walecznym ptakiem, który wymarł między rokiem 1300 a 1440. Maorysi, którzy przybyli na Nową Zelandię z Polinezji między 1250 a 1300. Traktowali Moa jako źródło mięsa, doprowadzając polowaniami do wyginięcia tych ptaków. Moa kojarzy się z odwagą, potęgą i walecznością. Niestety przegrał walkę z człowiekiem. Został trochę zapomniany. Prawdopodobnie jedynym miejscem gdzie obecnie znajduje się Moa jest herb Welinggton, gdzie Moa występuje u boku królewskiego lwa.

Symbol skrzydła – w związku z tym, że Moa był ptakiem nielotem to postanowiliśmy mu nadać symboliczne nową moc. Moa nie latał, a teraz dzięki skrzydłom zabiera nas w podróż po galaktyce z kosmicznymi projektami. A skrzydła symbolizują życie, męskość, rozmyślanie, wiedzę, działanie, wyobraźnię i mają jeszcze wiele pozytywnych określeń. Wszystkie oczywiście pasują do naszego zespołu.

Kolor pomarańczowy – na podstawie znalezionych piór, naukowcy ustalili, że upierzenie Moa miało odcienie pomarańczowego, rudego, przełamywane biało-czarnymi akcentami.

 


 

I ciekawostka…

Skrzydło naszego Moa ma 8 piór. A 8 to symbol wszystkiego co doskonałe i nieskończone, Ósmy cud świata. 8 reprezentuje energię ziemską i niebiańską, która nieprzerwanie przepływając, ponownie stwarza same siebie. W Chinach liczbę 8 uważa się za bardzo szczęśliwą. Po chińsku brzmi ona jak „bogactwo, rozkwit, wzrost”. Już samo znaczenie wiele nam mówi – 8 to liczba dostatku i bogactwa.W Hongkongu najwięksi biznesmeni, płacąc krocie, uzyskują możliwość oznaczania swoich samochodów wyłącznie liczbą 8 (szczególnie numery rejestracji). Wszyscy Chińczycy chcieliby mieć liczbę 8 we wszystkich możliwych miejscach, wierzą oni w jej magiczną moc, jest to liczba, która przynosi szczęście również w sprawach finansowych. Idealnie jest, gdy numer (rejestracji samochodu, konta, domu itp.) zaczyna się od liczby 6, 7, 8 lub 9, wówczas szczęście jest podwójne. Ponadto ósemka ma idealnie symetryczny kształt, co oznacza idealną równowagę.

Warto zwrócić uwagę, że Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 roku rozpoczęły się 8.08 o 20:08! Warto zwrócić również uwagę na końcówki w cenach, w Polsce 0.99 a w Chinach 0.98.