Rekomendacje

LTM - COMMUNICATIONS - agencja zintegrowanej komunikacji

Współpracujemy efektywnie z Michałem Modlińskim i firmą MOAGO już kilka dobrych lat. Realizują projekty SEO dla nas i naszych wybranych klientów. Zawsze fachowo i zawsze zgodnie z najnowszymi rekomendacjami. Bardzo cenimy sobie ich szeroką wiedzę na temat usług Google, a także przejrzystą formę rozliczeń. Polecamy MOAGO wszystkim, którzy poszukują rzetelnego i skutecznego partnera.

dr Marcin Trydeński - Partner Zarządzający

Zobacz referencję

Gmina Choszczno

W imieniu Gminy Choszczno mam przyjemność potwierdzić współpracę z MOAGO - marketng solutions. Niniejszymi referencjami pragę wyrazić uznanie za kompleksową i solidną wiedzę, która została nam przekazana. Profesjonalizm, bogate doświadczenie i cenne uwagi agencji MOAGO pozwoliły nam spojrzeć na marketing Gminy Choszczno zupełnie z innej perspektywy. MOAGO to również świetni specjaliści branży IT

W związku z powyższym, z przyjemnością rekomenduję współpracę z MOAGO - marketing solutions

Robert Adamczyk - Burmistrz Choszczna

Zobacz referencję

Galan Logistics

Galan Logistics sp. z o.o. niniejszymi referencjami rekomenduje i potwierdza współpracę z MOAGO w zakresie obsługi technicznej strony internetowej oraz pozycjonowania (SEO). Nasza współpraca owocuje zadowalającymi nas pozycjami oraz sprawnie działającą stroną www. Jesteśmy również zadowoleni z kontaktu oraz szybkości reakcji przedstawicieli MOAGO. Bardzo często wychodzimy ze współpracą ponad zakres wynikający z umowy. Z czystym sumieniem rekomenduję MOAGO jako sprawdzoną i rzetelną markę.

W imieniu Galan Logistics,

Tomasz Sobel - Menedżer ds. rozwoju

Zobacz referencję

SEAT Centrum Poznań - Grupa Cichy

Autoryzowany Dealer Marki SEAT, SEAT CENTRUM POZNAŃ, Auto - Handel - Grupa Cichy rekomenduje MOAGO jako rzetelnego partnera do współpracy w zakresie marketingu internetowego. Jest to sprawdzona marka, która nie ogranicza swojej pracy do zakresu z umowy tylko wychodzi z własnymi inicjatywami i wykonuje wiele czynności ponad ustalony program. MOAGO posiada również bardzo duże doświadczenie w zakresie projektowania stron internetowych oraz Google Ads. Z czystym sumieniem rekomenduję MOAGO jako sprawdzoną i rzetelną markę.

Piotr Błaszkiewicz - kierownik sprzedaży marki SEAT

Zobacz referencję

EnterChina - sprzedawaj do Chin

ENTER CHINA współpracuje z MOAGO przede wszystkim w zakresie pozycjonowania (SEO) oraz w zakresie kampanii w Google Ads a także zakresie szerokorozumianej analityki internetowej. Do współpracy wykorzystujemy takie narzędzia jak Google Analytics, GA checker, Google Tag Manager czy DataLayer co jest bardzo ważne przy ścisłej współpracy.

Obsługa zapewniona przez MOAGO przebiega na bardzo wysokim poziomie.

Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, mogę z pełną świadomością polecić MOAGO jako specjalistów w zakresie wszelkich działań związanych z reklamą.

Michał Krzywiak - CEO & Founder

Zobacz referencję

E-CHO - Internet, Telewizja, Telefon

MOAGO współpracuje z E-CHO Sp. z o.o. w zakresie marketingu internetowego oraz opracowuje wszelkie materiały reklamowe. Rekomenduję MOAGO również jako profesjonalistów z dziedziny IT oraz w tworzeniu stron internetowych. Po wieloletniej współpracy mogę z czystym sumieniem zaświadczyć, że jest to firma godna polecenia.

Seweryn Szymczak - Prezes Zarządu

Zobacz referencję