Nowa odsłona strony www!

Nowa strona www

MOAGO – marketing solutions. Odbiór. Słyszycie nas? Mamy nową odsłonę strony www!

Czyli szewc w dziurawych butach chodzi – czy jakoś tak 😉 Po wielkich trudach zebraliśmy się do pracy. Bo przecież zawsze było do zrobienia coś innego niż zaktualizowanie storny www. W końcu dumnie prezentujemy nową, trochę kosmiczną stronę. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Postaramy się ją aktaulizować regularnie. Będziemy publikowali nowe realizacje i chwalili się nowymi klientami, z któymi współpracujemy. Mamy również nadzieję, że Blog, który jest na tej stronie, stanie się jej integralną czescią i również on będzie regualarnie aktualizowany. Postaramy się publikować ciekawe treści, tak, aby podczas picia porannej kawy, co jakiś czas, można było usiąść i dowiedzieć się czegoś wartościowego z naszej storny moago.pl

 

Jak do tego doszło, nie wiem? 😉

Jak do tego doszło, że trawło to tak długo? Nie wiemy. Chęć odświeżenia strony, zrobienia czegoś nowego, świeżego i może szalonego spowodowało podjęcie decyzji o zrobieniu nowej strony. Oczywiście, jak zawsze, natłok prac i innych obowiązków doprowadził do tego, że trochę to trwało. Ale mamy to – wreszcie!

Uprzejmie informujemy, że podczas tworzenia tej storny i aktualizowania naszych projektów do porfolio nie ucierpiał żaden kompter, żadna myszka czy klawaitura ani członek naszego zepsołu. Każdy z nas miał swoje pomysły i propozycje, ale ostatecznie udało się spiąć wszystko w jedną, mamy nadzieję, czytelną całość. Poza tym, podczas tworzenia tej strony skasowaliśmy setki linii kodu, po to, żeby potem napisać je na nowo, wypiliśmy dziesiątki kaw, nanieślismy miliony poprawek aż w kocu kliknęliśmy „opublikuj”. Miłej lektury! 

W imieniu całego zespołu MOAGO,
Michał Modliński – ojciec i spiritus movens 

 

0 0 votes
Article Rating
Powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments